REKLAMA

Wypadek w Rudnej Wielkiej! Jedna osoba odniosła obrażenia (FOTO)

RUDNA WIELKA / PODKARPACIE. Tuż przed południem doszło do wypadku w podrzeszowskiej Rudnej Wielkiej. W wyniku zdarzenia jedna osoba odniosła obrażenia.

Bez nazwy-1_34

 

O godzinie 11:30 została uruchomiona syrena w naszej jednostce. Zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego w Rudnej Wielkiej koło kościoła. Do zdarzenia wyjechaliśmy zastępem GBA w sile 6 strażaków. Po dotarciu na miejsce, zastaliśmy zastępy z JRG 3, patrol Policji oraz ZRM. W zderzeniu udział brały dwa samochody osobowe – przekazują strażacy ochotnicy z OSP w Świlczy.

Kierujący jednego z samochodów został zabrany do szpitala na badania, drugi kierujący pozostał na miejscu. Strażacy odłączyli akumulatory, zakręcili gaz i zabezpieczali miejsce zdarzenia do czasu wykonania czynności przez policjantów.

Po kilkudziesięciu minutach, pomoc drogowa zabrała jeden z pojazdów, natomiast drugi zepchnęliśmy do krawędzi jezdni. Zneutralizowaliśmy płyny ropopochodne i na tym zakończyliśmy nasze działania. Na miejscu pozostał patrol policji, natomiast my wróciliśmy do koszar – informują druhowie ze Świlczy.\

 

Siły i środki:
– 323[R]21 GBARt Mercedes – JRG 3 Rzeszów
– 323[R]43 SCRt Scania – JRG 3 Rzeszów
– 339[R]22 GBARt Mercedes – OSP Świlcza
– Zespół Ratownictwa Medycznego – Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
– patrol Policji – WRD KMP Rzeszów

 

Źródło, zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna – Świlcza / Facebook

 


31-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)