REKLAMA

Wypadek w Markowej. Trzy osoby ranne

MARKOWA / PODKARPACIE. W zderzeniu czterech pojazdów, trzy osoby zostały ranne. Wszyscy trafili do szpitala. Jeden z kierowców nie zatrzymał się przed znakiem STOP.

303-176794

Źródło: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12:00, na skrzyżowaniu dróg relacji Łańcut – Kańczuga oraz Przeworsk – Albigowa. Jak ustalili policjanci, od strony centrum Markowej w kierunku Gaci, pojazdem marki Toyota, jechał 35-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Mężczyzna nie zatrzymał się przed znakiem STOP i wjechał na skrzyżowanie, doprowadzając do zderzenia z pojazdami marki Bmw oraz Kia. Ten ostatni uderzył następnie w zbliżający się do skrzyżowania samochód marki Renault.

Do szpitala trafili kierowcy toyoty, kii oraz bmw. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Kierujący pojazdami w chwili zdarzanie byli trzeźwi.

Źródło: Podkarpacka Policja

18-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.