REKLAMA

Wypadek w Jarosławiu. Motocyklista został ciężko ranny! (FOTO)

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty, do którego doszło w środę. Do szpitala z ciężkimi obrażeniami trafił 28-letni kierowca hondy, który w celu uniknięcia zderzenia z samochodem smart najechał na chodnik, a następnie na znak drogowy.

303-185247

Foto: Podkarpacka Policja

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 13:15 na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Smart podczas skręcania w lewo, w ul. Konfederacką, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 28-letniemu mieszkańcowi powiatu jarosławskiego, kierującemu motocyklem marki Honda. Kierowcą smarta był 82-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

W celu uniknięcia zderzenia, kierujący jednośladem najechał na chodnik, a następnie na znak drogowy. W wyniku zderzenia, mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący smartem był trzeźwy.

W serwisie wykop.pl pojawiło się nagranie z monitoringu na pobliskiej stacji benzynowej. Widać na nim, jak jeden z samochodów mija wypadek, a kierowca, który przyjechał zatankować swój pojazd, nie reaguje, widząc poszkodowanego. Zdania użytkowników portalu były podzielone. Jedni z nich tłumaczyli zachowanie mężczyzny szokiem, inni zaś krytykowali jego brak podjęcia pomocy rannemu motocykliście.

303-185246

Na miejscu wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i uczestniczących pojazdów. Motocykl zabezpieczono na policyjnym parkingu. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu.

Źródło: Podkarpacka Policja, wykop.pl

10-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-w-jaroslawiu-motocyklista-zostal-ciezko-ranny-foto-1299-00r2kc