REKLAMA

Wypadek w Grębowie. Nie żyje młody mężczyzna

PODKARPACIE. Nie żyje 24-letni kierowca volkswagena, który, jadąc drogą wojewódzką 871, zjechał na przeciwległy pas jezdni, zderzył się z pojazdem ciężarowym, a następnie wpadł do rowu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności i przebieg zdarzenia. W tym miejscu droga zablokowana jest w obu kierunkach. Wprowadzono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Do wypadku doszło dziś, o godz. 10, na drodze wojewódzkiej nr 871, relacji Stalowa Wola – Tarnobrzeg w miejscowości Grębów w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że 24-letni mężczyzna kierujący volkswagenem na zakręcie drogi, zjechał na przeciwległy pas jezdni i uderzył w pojazd ciężarowy, po czym wpadł do rowu.

Po zdarzeniu ciężarówka zjechała się na na lewy pas, gdzie jadący toyotą 43-letni mężczyzna, aby uniknąć zderzenia z pojazdem ciężarowym, zjechał na pobocze i wpadł do rowu.

24-latek kierujący volkswagenem został przetransportowany do szpitala, gdzie pomimo wysiłku lekarzy zmarł.

Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonują czynności procesowe. Na tym odcinku droga zablokowana jest w obu kierunkach. Wprowadzono objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16. Apelujemy do kierowców o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

KMP Tarnobrzeg

21-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)