REKLAMA

Wypadek w Głogowie Małopolskim. Nie żyje 24-letni pasażer volvo (ZDJĘCIA)

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI / PODKARPACIE. Jedna osoba zginęła w czołowym zderzeniu volvo z bmw w Głogowie Małopolskim. W wyniku doznanych obrażeń zmarł pasażer volvo. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

303-113567

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy po godz. 1 w Głogowie Małopolskim. Na obwodnicy czołowo zderzyły się osobowe volvo i bmw. Na podstawie relacji jednego z uczestników zdarzenia, 24-letniego kierowcy volvo, policjanci ustalili wstępnie przebieg wypadku. Kierujący volvo jadąc w kierunku Rzeszowa zauważył, że nadjeżdżające z przeciwnego kierunku bmw zjechało na jego pas ruchu. Chcąc uniknąć zderzenia 24-latek zjechał na przeciwny pas. W tym momencie kierujący bmw wrócił na swój pas, gdzie doszło do zderzenia samochodów.

303-113564

W wyniku zderzenia śmierć poniósł pasażer volvo, 24-letni mężczyzna. Podróżujący volvo to mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Samochodem bmw kierował 21-latek z Kolbuszowej. Ponieważ mężczyzna odmówił poddania się badaniu trzeźwości, pobrano od niego krew. Krew pobrano również od kierującego volvo. Decyzją prokuratora ciało zmarłego mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań.

W miejscu zdarzenia przez kilka godzin droga była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy. Pracujący na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółów przebiegu i okoliczności wypadku.

303-113566

17-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-w-glogowie-malopolskim-nie-zyje-24-letni-pasazer-volvo-zdjecia-00e6mk