REKLAMA

Wypadek nietrzeźwego 17-latka w okolicach Łańcuta

Ponad 1,5 promila miał 17-latek, który mimo braku uprawnień i stanu nietrzeźwości usiadł za kierownicę motocykla. Swoją jazdę mężczyzna zakończył na betonowym przepuście. Na szczęście całe zdarzenie skończyło się tylko na niegroźnych obrażeniach i uszkodzonym pojeździe.

fot. KPP Łańcut

W piątek po godz. 23, dyżurny łańcuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Żołyni. Według przekazanych informacji w wypadku ranny został motocyklista.

Jak ustalili policjanci, w kierunku Leżajska motocyklem marki Qingqi jechał 17-letni mieszkaniec Żołyni. Na łuku drogi utracił on panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożny, betonowy przepust. Siła uderzenia wyrzuciła motocyklistę kilkadziesiąt metrów od uszkodzonego pojazdu. Pomocy rannemu mężczyźnie udzieli świadkowie zdarzenia, którzy na miejsce wypadku wezwali służby ratownicze.

Kierujący motocyklem trafił do szpitala. Na szczęście skończyło się na niegroźnych obrażeniach. Jak ustalili policjanci w chwili zdarzenia mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień 17-latek odpowie przed sądem.

23-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-nietrzezwego-17-latka-w-okolicach-lancuta