REKLAMA

Wypadek na ul. Kopisto. Policja zatrzymała 29-latka uczestniczącego w zdarzeniu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w niedzielę rano. Sprawca jednego z nich uciekł wraz ze swoim pasażerem z miejsca zdarzenia. Wieczorem funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, który uczestniczył w tym wypadku.

Foto: Riana / czytelniczka Rzeszów24.pl

W niedzielę około godziny 4:40 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Podwisłocze z ulicą Kopisto. Kierujący BMW, jadąc pod prąd ulicą Kopisto w kierunku centrum, doprowadził do zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Renault Safrane. 30-letni kierowca renaulta skręcał w lewo z ulicy Kopisto w ulicę Podwisłocze. Po zdarzeniu kierowca oraz pasażer BMW pieszo zbiegli z miejsca zdarzenia.

W wypadku ranni zostali kierujący renaultem oraz jego pasażerka. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. W niedzielę wieczorem funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, który uczestniczył w zdarzeniu.

78151345_1232111526996407_8814572428236685312_n

Foto: Katarzyna / czytelniczka Rzeszów24.pl

Funkcjonariusze pracują także nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku, do którego doszło w niedzielę około godziny 4:30. Kierujący peugeotem, 21-letni obywatel Ukrainy jadąc ulicą Podwisłocze w kierunku ulicy Kwiatkowskiego na skrzyżowaniu z aleją Powstańców Warszawy, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej aleją Powstańców Warszawy w kierunku ulicy Rejtana kierującej fordem transitem.

W wyniku zderzenia samochodów peugeot uderzył w słup sygnalizacji, a ford siłą odrzutu uderzył w mercedesa jadącego z przeciwnego kierunku. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca peugeota, jego pasażer oraz dwie osoby z forda, 40-letnia kierująca i 42-letni pasażer. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Źródło: Podkarpacka Policja

02-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-na-ul-kopisto-policja-zatrzymala-29-latka-uczestniczacego-w-zdarzeniu-7568-00r2kc