REKLAMA

Wypadek na ul. Jana Pawła II. Kierowca nie wie, jak doszło do wypadku (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. Dziś (1.08) ok godz. 17.00 na ul. Jana Pawła II doszło do wypadku. Kierujący srebrną skodą, jadąc od centrum Rzeszowa stracił panowanie nad kierownicą. 

wyp

Dziś ok godz. 17.00 ul. Jana Pawła II była nieprzejezdna. Została zablokowana przez straż pożarną, karetki pogotowia oraz wóz policyjny. Niestety, również przez srebrną skodę, która leżała w rowie. Wyglądało to bardzo groźnie, jednak kierowca nie odniósł obrażeń,ale pasażerkę zabrała karetka pogotowia.  Jak twierdzi sam kierowca, nie wie, jak to się stało, że doszło wypadku.

Ludzie, którzy zebrali się wokół miejsca zdarzenia, nie widzieli jak doszło do niego doszło Nie wiemy, co się stało. Jak przyszliśmy, było już po wypadku. Kierowcy nic się nie stało, ale pasażerkę zabrało pogotowie. Kierowca nam powiedział, że sam nie wie, co się stało, że stracił panowanie nad pojazdem. Jechali od centrum Rzeszowa. Auto obróciło się o 90 stopni, zanim  zatrzymało się na dachu.  mówili. 

 

01-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-na-ul-jana-pawla-ii-kierowca-stracil-przytomnosc-zdjecia