REKLAMA

Wypadek na drodze relacji Rzeszów-Kolbuszowa! Jedna osoba ranna (FOTO)

REGION. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło w Widełce. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca toyotą potrąciła pijanego rowerzystę, który gwałtownie skręcił wprost przed jej samochód. Mężczyzna z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

303-204333

Foto: Podkarpacka Policja / miejsce wypadku

Do zdarzenia doszło w czwartek (20 lutego br.) około godziny 15:30 w Widełce na drodze krajowej numer 9 relacji Rzeszów-Kolbuszowa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą 45-letnia mieszkanka powiatu kolbuszowskiego potrąciła jadącego w tym samym kierunku rowerzystę.

Mężczyzna jadący rowerem gwałtownie skręcił w lewo, wjeżdżając bezpośrednio przed toyotę. W wyniku zderzenia 61-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że rowerzysta miał 1,26 promila alkoholu w organizmie. Kierująca toyotą nie odniosła obrażeń, była trzeźwa. Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci. Funkcjonariusze wykonali oględziny miejsca wypadku i samochodu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

303-204334

Źródło: Podkarpacka Policja

21-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-na-drodze-relacji-rzeszow-kolbuszowa-jedna-osoba-ranna-foto-4798-00r2kc