REKLAMA

Wypadek na drodze krajowej nr 19 [ZDJĘCIA]

LUTCZA. Kierowca seata zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z citroenem. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 14.45, w miejscowości Lutcza na drodze krajowej nr 19 relacji Domaradz – Rzeszów. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierowca seata cordoby, 65-letni mieszkaniec Starej Wsi, najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego zjechał na lewy pas drogi doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym citroenem c5.

W zderzeniu ucierpiał kierowca seata, który został przewieziony do szpitala w Krośnie oraz pasażerka, która została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Kierowca citroena, 55-letni mieszkaniec Bielsko-Białej oraz pasażer, 45-letni mieszkaniec Babicy zostali zaopatrzeni medycznie na miejscu. Nie odnieśli poważnych obrażeń.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczyli ślady, zebrali dokumentację fotograficzną. Zgromadzony materiał dowodowy posłuży policji do ustalenia przebiegu i przyczyn wypadku.

KPP Strzyżów
24-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-na-drodze-krajowej-nr-19-zdjecia