REKLAMA

Wypadek na drodze Kolbuszowa-Rzeszów. Ranny 58-latek

WIDEŁKA / PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę w Widełce. W wyniku czołowego zderzenia osobówki z ciężarowym mercedesem do szpitala trafił kierowca citroena. Do zdarzenia doszło w czasie, gdy ruchem kierowali policjanci zabezpieczający miejsce kolizji.

policja-800

Foto: policja.pl

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 13:30 w Widełce, na drodze krajowej nr 9 relacji Kolbuszowa – Rzeszów. Na miejscu odbywał się w tym czasie ruch wahadłowy w związku z kolizją drogową, do której doszło w tym miejscu około godziny 11:00. Kierująca seatem została ukarana mandatem karnym za najechanie na tył jadącego przed nią pojazdu marki Alfa Romeo. Służby kończyły już czynności na miejscu tego zdarzenia, gdy doszło do kolejnego wypadku.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący citroenem, jadąc od Rzeszowa, zjechał na lewy pas jezdni, gdzie zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ciężarowym mercedesem. Na prawym pasie znajdowały się w tym czasie samochody oczekujące na możliwość włączenia się do ruchu, podczas gdy stojące na jezdni auta omijały samochody z przeciwnego kierunku.

W wyniku czołowego zdarzenia 58-letni kierowca osobówki z obrażeniami trafił do szpitala. Kierowca mercedesa, 60-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego oraz pasażer ciężarówki nie odnieśli obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku. W sprawie prowadzone jest postępowanie.

Źródło: Podkarpacka Policja

01-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wypadek-na-drodze-kolbuszowa-rzeszow-ranny-58-latek-2613-00r2kc