REKLAMA

PODKARPACIE. Wymusił pierwszeństwo. Zderzenie z autobusem (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj po godz. 21 na al. Wolności Przemyślu. Kierujący alfą romeo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z autobusem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Kilka minut po godz. 21, dyżurny z Przemyśla odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na al. Wolności w Przemyślu. Policjanci ruchu drogowego na miejscu ustalili, że 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, kierujący samochodem osobowym marki Alfa Romeo jadąc od strony mostu, skręcając w ul. Zadwórzańską nie udzielił pierwszeństwa kierowcy ukraińskiego autokaru, który jechał al. Wolności w kierunku ul. Lwowskiej.

Jak ustalono w autobusie jechało 9 osób. Kierowca osobówki przewoził dwóch pasażerów, mężczyznę i kobietę. 20-letnia mieszkanka Przemyśla została przewieziona do szpitala. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Policjanci apelują o uwagę i rozsądek na drodze!

KMP Przemyśl

11-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wymusil-pierwszenstwo-zderzenie-z-autobusem-zdjecie-8317