REKLAMA

Filmowy Sylwester w kinie ZORZA

Filmowy Sylwester w kinie ZORZA
31-12-2018 / 01-01-2019
Rzeszów ( Rzeszów )
bilet wstępu

RZESZÓW. W Sylwestra Kino Zorza przygotowała coś specjalnego dla kinomanów.

Na ekranie zobaczymy trzy filmy, które spowodują, że z uśmiechem powitacie Nowy Rok.
Tego wieczoru zaplanowano konkursy, atrakcje, poczęstunek oraz lampkę szampana o północy.

Cena: karnet na całość w przedsprzedaży 65 zł, w dniu imprezy - 75 zł. Pojedynczy seans - 25 zł.

Rezerwacja: http://79.187.236.130/MSI/mvc/pl?sort=Flow&date=2018-12-31&datestart=0

Zabawa rozpoczyna się o godz. 20.00 filmem "Teraz albo nigdy" z Jennifer Lopez
O filmie:
Maya jest świetna w swojej pracy, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczyna ma łeb jak sklep, ale brak jej odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy, bez jej wiedzy, zmodyfikował w sieci jej CV – tworząc jej zupełnie nową, ekskluzywną przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy. Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DFh3JirNOUw

Następnie o godz. 22.20 kino zaprasza na polską komedię "Pech to nie grzech"
O filmie:
Odnosząca sukcesy bizneswoman – Natalia (Maria Dębska) nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom. Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach – Piotr (Mikołaj Roznerski) oraz jego piękna narzeczona – Weronika (Barbara Kurdej-Szatan) zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągać w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej – Adama (Krzysztof Czeczot). Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes…
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=69dAWJ6nIrQ

O godz. 1.00 przedpremierowy pokaz filmu "Władca Paryża".
Vidocq, złodziej i awanturnik wiodący burzliwe życie, po spektakularnej ucieczce z więzienia o zaostrzonym rygorze, ukrywa się pod niewinną przykrywką handlarza tkanin. Kiedy jego kryminalna przeszłość go dogania, wchodzi w układ z miejscową policją i podejmuje się oczyszczenia paryskich ulic ze złodziei i morderców. Staje się szefem francuskiej policji. Tajemnice na najwyższych szczeblach władzy, brutalne morderstwa i mrok, który oblepia jak smoła w szczytowym okresie panowania Napoleona.
Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=WFA9OAkUU2c

 

Serdecznie zapraszamy!

r_34

źródło: facebook/ Kino ZorzaZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ