REKLAMA

Kreatywny Piątek w Rzeszowie: Reklama to też film

Kreatywny Piątek w Rzeszowi
14-12-2018 / 14-12-2018
Rzeszów ( Rzeszów )
wstęp wolny

RZESZÓW. Już 14 grudnia (piątek) od godziny 20.00 zapraszamy na Kreatywne Piątki z Papaya Films.

Jest to cykl imprez będących potężną dawką inspiracji dla wszystkich zainteresowanych i związanych z branżą kreatywną. Oglądając, wymieniając się spostrzeżeniami i wzajemnie motywując poszerzamy horyzonty. Założyciele najpierw spotykali się w małej salce swojego biura, później weszliy na dach Papaya, a gdy i tam przestali się mieścić, zaczęli gościć w wielu warszawskich klubach. Teraz zapraszają do udziału w Kreatywnych w całej Polsce. Odwiedzili już Kraków, Katowice, Sopot i Poznań.

W piątkowy wieczór - 14 grudnia - będą gościć w rzeszowskim G2A Arena, które stanie się forum rozmowy o tym, że reklama to też film, czyli jak można opowiadać historię z marką w tle.

Spotkania mają formę otwartą i służą inspiracji i wymianie myśli oraz opinii. Nieodłącznym elementem organizowanych w piątkowe wieczory spotkań jest prezentacja filmów reklamowych i dyskusja na ich temat.


Spotkanie poprowadzi Marta Frączek - associate Creative Director w Saatchi&Saatchi IS. Marta pracuje w branży reklamowej 9 lat, ma na koncie kampanie dla takich klientów, jak: Carrefour, Milka, Alivia, czy IKEA. Jako juror i członek kapituły jest związana z konkursem Papaya Young Directors. Jest też członkiem zarządu Klubu Twórców Reklamy. Ma na koncie trochę kreatywnych nagród w różnych kolorach plus jednego Fryderyka za teledysk roku. Po godzinach lubi prowadzić warsztaty i "skrobnąć" jakiś scenariusz.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

45805277_10155865122246828_1439743152960307200_n

 

źródło: fb/Papaya FilmsZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ
wydarzenie