REKLAMA

Warsztaty robienia naturalnych kadzideł

Warsztaty rękodzielnicze
14-12-2018 / 14-12-2018
Rzeszów ( Rzeszów )
bilet wstępu

RZESZÓW. 14 grudnia o godzinie 17.30 w gabinecie Kreatywne Usprawnianie (ul. Powstańców Listopadowych 3, budynek Agencji Reklamowej Art Studio II piętro) odbędą się warsztaty robienia naturalnych kadzideł.

Jak mówią sami organizatorzy: Podczas warsztatów chciałybyśmy pokazać i nauczyć Was, jak korzystać z dobrodziejstw naturalnych kadzideł. Zrobimy ziołowe kadzidła stożkowe i w proszku
nauczymy się zwijać kadzidła z papieru ryżowego.
Skomponujemy aromatyczną mieszankę ziołową do palenia w kadzielniczce, rozpalimy aromatyczne żywice i zrobimy kadzidło ziołowe w wiązce, wykonamy tradycyjne kadzidła inspirowane Dalekim Wschodem!

Każdy uczestnik zabierze do domu kilka kadzidełek i oczywiście wiedzę i doświadczenie, aby kontynuować eksperymenty w domu.

Prosimy o zmienne, miękkie obuwie lub "kapcie" (warsztat odbędzie się w gabinecie masażu)

Cena: 250 zł/osoba*

*Dzieci (zapraszamy dzieciaki w wieku od lat 10) obowiązuje zniżka, za udział dziecka w warsztatach kwota wynosi 100 zł!


Warunkiem udziału w warsztacie jest zgłoszenie mailowe na: gabinet@dorotarajchert.pl
i wpłata zadatku 50 zł na numer konta: 82 1140 2004 0000 3102 7738 2075

W tytule przelewu powinny znaleźć się dane do wystawienia rachunku oraz hasło: KADZIDŁA.

Warsztaty poprowadzą: Kaja Nowakowska, Gosia Ruszkowska - botaniczka i etnografka, zielarki i znawczynie dzikiej kuchni i wszelkich metod fermentacji. Autorki książki Dzikie smaki. Kuchnia zwariowanego zbieracza roślin.

 

Serdecznie zapraszamy!

incense-stick-405899_1920

źródło: fb/ Zdrowe Usprawnianie

zdjęcie: pixabay.comZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ
wydarzenie