REKLAMA

WYBORY. W środę Rafał Trzaskowski odwiedzi Podkarpacie. Będzie w Rzeszowie

RZESZÓW, REGION / PODKARPACIE. Kampania wyborcza wchodzi w decydującą fazę. W najbliższą środę województwo podkarpackie odwiedzi kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta RP, Rafał Trzaskowski.

Ea8zzhsX0AI9G3Q
Foto: Rafał Trzaskowski / Twitter

Są to najważniejsze, z czym nie sposób się nie zgodzić, wybory w Polsce od 4 czerwca 1989 roku. Będziemy walczyć o obronę tego, co zostało wywalczone w tamtym czasie. Udział w tych wyborach będzie pytaniem o to, czy zgadzamy się z autorytarnym sposobem sprawowania władzy, czy wybieramy te wartości, o które walczyliśmy przez lata – mówił podczas środowej konferencji prasowej w Rzeszowie Zdzisław Gawlik, poseł na Sejm RP Koalicji Obywatelskiej.

Koalicja Obywatelska potwierdziła, że w środę 24 czerwca na Podkarpacie przyjedzie kandydat na prezydenta RP Rafał Trzaskowski.

Swoją wizytę na Podkarpaciu Rafał Trzaskowski rozpocznie od konferencji prasowej w Rzeszowie (o jej szczegółach KO ma informować we wtorek). O godzinie 10:30 Trzaskowski odwiedzi Jawornik Polski, gdzie spotka się z mieszkańcami i samorządowcami. Później uda się do jednego z dębickich przedsiębiorstw w strefie ekonomicznej. O godzinie 13:00 kandydat KO pojawi się na dębickim Rynku, gdzie spotka się z samorządowcami i mieszkańcami. Ostatnim etapem wizyty Rafała Trzaskowskiego na Podkarpaciu ma być ponownie Rzeszów. O godzinie 16:45 spotka się on z mieszkańcami miasta. Spotkanie to będzie poprzedzone wizytą kandydata KO w rzeszowskim ratuszu i rozmową z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem oraz z radnymi.

Źródło: Platforma Obywatelska Region Podkarpacki / Facebook

22-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wybory-w-srode-rafal-trzaskowski-odwiedzi-podkarpacie-bedzie-w-rzeszowie-5397-00r2kc