REKLAMA

WYBORY w Rzeszowie. Rada Regionalna PiS poparła Ewę Leniart

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Pani Ewa Leniart jest najlepszym kandydatem na urząd prezydenta Rzeszowa – tak brzmi stanowisko Podkarpackiej Rady Regionalnej Prawa i Sprawiedliwości. Ewa Leniart wystartuje z własnego komitetu, ale otrzyma pełne poparcie partii rządzącej.

ewa-leniart

Foto: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

W środę 10 marca, czyli w dniu oficjalnego ogłoszenia startu w przedterminowych wyborach na prezydenta Rzeszowa Ewy Leniart, miało miejsce zebranie Podkarpackiej Rady Regionalnej Prawa i Sprawiedliwości. Podczas niego Rada Regionalna PiS sformułowała wspólne stanowisko w sprawie poparcia podczas kampanii wyborczej obecnej wojewody.

Rada Regionalna uważa, że pani Ewa Leniart jest najlepszym kandydatem na urząd prezydenta Rzeszowa, popularną w wielu środowiskach społecznych, w tym samorządowych, akademickich, nauczycielskich, medycznych, gospodarczych, senioralnych, wśród stowarzyszeń i fundacji, a także młodzieży. Panią Ewę Leniart cechują duża wrażliwość, zdolność konsolidacji i współpracy z ludźmi – czytamy w oświadczeniu Podkarpackiej Rady Regionalnej Prawa i Sprawiedliwości.

Rada Regionalna uważa, że w mieście, w którym kandydat na Prezydenta RP Andrzej Duda uzyskał w ostatnich wyborach ponad 50 proc. poparcia, istnieje duże prawdopodobieństwo sukcesu wyborczego pani Ewy Leniart w najbliższych wyborach i szansa na pozytywne zmiany w zakresie dalszego dynamicznego rozwoju Rzeszowa – brzmi dalsza część oświadczenia.

Zgodnie ze stanowiskiem Rady Regionalnej PiS, kampania Ewy Leniart będzie wspierana przez wszystkich członków oraz struktury Prawa i Sprawiedliwości.

Wyrażamy tym samym pełną mobilizację oraz zaangażowanie w trakcie zbliżającej się kampanii, której celem będzie zwycięstwo Pani Ewy Leniart i objęcie przez nią funkcji Prezydenta Miasta Rzeszowa – podsumowali swoje stanowisko działacze Prawa i Sprawiedliwości, apelując jednocześnie do mieszkańców o poparcie kandydatury obecnej wojewody.

13-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.