REKLAMA

WYBORY. W piątek do Rzeszowa przyjedzie Władysław Kosiniak-Kamysz

RZESZÓW / PODKARPACIE. Na ostatniej prostej prezydenckiej kampanii na rzeszowskim Rynku spotkanie z mieszkańcami planuje Władysław Kosiniak-Kamysz. Kandydat Koalicji Polskiej przyjedzie do Rzeszowa w piątek.

ER8pEhbXkAE6uio
Foto: Władysław Kosiniak-Kamysz / Twitter

W środę Rzeszów odwiedził kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, w czwartek urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę wspierał w stolicy województwa podkarpackiego premier Mateusz Morawiecki, a w piątek na rzeszowskim Rynku z mieszkańcami spotka się lider PSL-u, kandydat Koalicji Polskiej na prezydenta RP – Władysław Kosiniak-Kamysz.

Początek spotkania Władysława Kosiniaka-Kamysza z mieszkańcami Rzeszowa zaplanowano na godzinę 13:00. Piętnaście minut wcześniej kandydat ludowców będzie rozmawiał w ratuszu z prezydentem Rzeszowa Tadeuszem Ferencem, który oficjalnie udzielił mu swojego poparcia w wyborach.

Przed nami ostatnia prosta. Jednego możecie być pewni: będzie się działo. Do zobaczenia – napisał w zapowiedzi spotkania umieszczonej w mediach społecznościowych Władysław Kosiniak-Kamysz.

25-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wybory-w-piatek-do-rzeszowa-przyjedzie-wladyslaw-kosiniak-kamysz-6739-00r2kc