REKLAMA

Wybory Miss Polski WP – głosuj na kandydatkę z regionu!

9 grudnia będzie miał miejsce finał Miss Polski. W trakcie gali zostanie również rozstrzygnięty plebiscyt na Miss Polski Wirtualnej Polski 2018. Głosowanie odbywa się internetowo. Wśród kandydatek jest reprezentantka naszego regionu – Angelika Hejnar.

09

Foto: Miss Polski Wirtualnej Polski 2018

Angelika Hejnar jest 20-letnią studentką filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pochodzi z Krosna. Angelika może pochwalić się nie tylko swoją urodą. Jest jedną z najlepszych studentek na swoim wydziale, co potwierdza stypendium naukowe i jej autorski rozdział w monografii naukowej. Podczas wyborów na Miss Podkarpacia otrzymała tzw. „zieloną kartę”, dającą awans do kolejnego etapu. Dotarła do finału Miss Polski.

Teraz na Angelikę można zagłosować w plebiscycie Miss Polski Wirtualnej Polski 2018. Wystarczy wejść na stronę: http://miss.kobieta.wp.pl. Kandydatka z naszego regionu znajduje się pod numerem 9. Laureatka plebiscytu otrzyma voucher o wartości 5000 złotych.

Głosowanie potrwa do 9 grudnia. Tego samego dnia odbędzie się gala finałowa Miss Polski. Angelika wraz z 27 innymi dziewczynami powalczy wówczas o tytuł najpiękniejszej. Zwyciężczyni uzyska prawo do reprezentowania naszego kraju na konkursie Miss International. Jest to jeden z najsłynniejszych i najważniejszych międzynarodowych konkursów piękności.

07-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)