REKLAMA

WTOREK: Sesja rady miasta Rzeszowa. Oglądaj LIVE!

RZESZÓW / PODKARPACIE. 13 listopada 2018 r. (wtorek) o godz. 8:30 odbędzie się sesja Rady Miasta Rzeszowa. Jej przedmiotem będą miedzy innymi podsumowanie VII kadencji, rzeszowski ZTM, czy finansowanie rozwoju sportu w Rzeszowie.

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z obrad na naszym facebookowym fanpage’u: https://web.facebook.com/rzeszow24/

 ratt

fot: Bartosz Frydrych / archiwum rzeszow24.pl

Proponowany porządek obrad:

1. Uchwała zmieniająca uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Rzeszowa.

2. Uchwała w sprawie zmian uchwały budżetowej Miasta Rzeszowa na 2018 r.

3. Uchwała w sprawie zaciągnięcia pożyczki bez oprocentowania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Zodiak”.

4. Uchwała w sprawie zaciągnięcia pożyczki bez oprocentowania w Spółdzielni Mieszkaniowej „Projektant”.

5. Komunikaty Przewodniczącego Rady Miasta i Prezydenta Miasta.

6. Informacja nt. analizy oświadczeń majątkowych za 2017 r. i złożonych w 2018 r. przez pracowników Urzędu Miasta, kierowników jednostek organizacyjnych miasta i prezesów spółek miejskich.

7. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany Nr 287/10/2016 Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Nr 182/9/2009 w rejonie ul. Dworzysko i ul. Łanowej w Rzeszowie w części „A”.

8. Uchwała w sprawie uchwalenia zmiany Nr 286/9/2016 Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Nr 190/2/2010 w rejonie „Miłocin – Park” w Rzeszowie – część A

9. Uchwała w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany Nr 305/10/2018 Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Nr 182/9/2009 w rejonie ul. Dworzysko i ul. Łanowej w Rzeszowie w części „A”.

10. Uchwała w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości położonej w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego (druk nr: LXVI/1/2018).

11. Uchwała w sprawie zmiany Statutu Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

12. Uchwała w sprawie określenia warunków oraz trybu finansowania rozwoju sportu przez Gminę Miasto Rzeszów (druk nr: LXVII/1/2018).

13. Uchwała zmieniająca Uchwałę Rady Miasta Rzeszowa w sprawie określenia zadań z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudniania osób niepełnosprawnych, z uwzględnieniem planu finansowego Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2018 rok (druk nr: LXVII/2/2018).

Oświadczenia i informacje.

Interpelacje i zapytania.

Wolne wnioski i sprawy różne.

Podsumowanie VII kadencji.
                                                                                                                                                            
Propozycje rozszerzenia porządku obrad:

 2a. Uchwała w sprawie zmian uchwały budżetowej Miasta Rzeszowa na 2018 r.

4a. Uchwała w sprawie wyboru podmiotu uprawnionego do badania sprawozdania finansowego Gminy Miasto Rzeszów za 2018 rok i za 2019 rok.

6a. Uchwała zmieniająca uchwałę Rady Miasta Rzeszowa w sprawie uchwalenia Statutu Miasta Rzeszowa.

10a. Uchwała w sprawie nabycia mienia na rzecz Gminy Miasto Rzeszów od Powiatu Rzeszowskiego.

10b. Uchwała w sprawie nabycia mienia komunalnego na rzecz Gminy Miasta Rzeszowa od Gminy Tyczyn i Gminy Głogów Małopolski.

11a.Uchwała zmieniająca uchwałę Rady Miasta Rzeszowa – w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych i dworców, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Miasto Rzeszów, udostępnionych dla operatorów i przewoźników oraz warunków i zasad korzystania z tych obiektów.

11b.Uchwała zmieniająca uchwałę Rady Miasta Rzeszowa – w sprawie ustalenia wysokości opłat stanowiących dochód Gminy Miasta Rzeszowa za korzystanie z przystanków przy drogach publicznych i na dworcach w związku ze świadczeniem usług w zakresie regularnego przewozu osób na trasach przebiegających przez jej obszar.

12-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.