REKLAMA

“Wstań i jedź” z Łukaszem Krasoniem

RZESZÓW / PODKARPACIE.
Dziś o godzinie 18.00 ulicami Rzeszowa przejedzie Łukasz Krasoń – pomysłodawca akcji “Wstań i jedź”. Konwój rowerowy przejedzie ulicami: Warszawską, Wyzwolenia, Okulickiego, Witosa, Batalionów Chłopskich, Dąbrowskiego, plac Śreniawitów, Szopena, Słowackiego, aż do Rynku.

Do akcji przyłączyć może się każdy, wystarczy tylko wziąć rower i ruszyć na trasę wraz z Łukaszem. Na jej końcu wszyscy zostaną powitani pokazem sztucznych ogni.

W ramach akcji jutro od godz. 8.00 – 15.00 zorganizowany będzie punkt krwiodawstwa przy  Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej. W tym samym miejscu w godzinach 12.00 i 13.30 odbywać się będą warsztaty dla uczniów szkół średnich propagujące walkę o siebie i swoje marzenia, eliminując własne słabości. Na zakończenie dnia sam Łukasz Krasoń poprowadzi warsztaty pt. ,,Opowieści inspirującej treści”.

Impreza trwać będzie do piątku.  Wtedy o godz. 7.00 z Rynku znów wyruszy konwój Łukasza Krasonia, kierującego swą wyprawę do Lublina. Wtedy rowerzystów zobaczyć będzie można na ulicach: Mickiewicza, Targowej, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Marszałkowskiej i Lubelskiej.

plakat-page-001

19-06-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wstan-i-jedz-lukasza-krasonia