REKLAMA

Współpracują z Nokią i Google. Mowa o studentach WSIiZ

RZESZÓW / PODKARPACIE. Współpracują z Nokią i Google. Trenują gwiazdy, biznesmenów i ludzi sukcesu.  Są absolwentami WSIiZ. 13 marca spotkają się ze studentami, by przekonać ich, że realizując pasję można osiągnąć sukces i sporo zarobić!

Spotkanie z Radosławem Kruczkiem i Wojciechem Habało odbędzie się w piątek 13 marca o godz. 15.00 w sali RA 101 w siedzibie WSIiZ. To kolejne spotkanie w ramach cyklu „Absolwent Sukcesu” – zapowiada Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Trenerzy i dietetycy o światowej renomie!
Radosław Kruczek i Wojciech Habało są współwłaścicielami firmy All For Body i A4 Academy. Wspólnie działają już 4 lata, mają 5 lokalizacji w Krakowie i realizują ponad 1000 zleceń miesięcznie.  Współpracują z takimi firmami jak: NOKIA, Sheraton, Google, UBS, HSBC.

To najlepsi trenerzy, specjaliści odżywiania w Krakowie. Trenują m.in. gwiazdy telewizji oraz biznesmenów i ludzi sukcesu. Wdrażają ogólnoświatowy projekt internetowej platformy związanej z wellness, coachingiem, dietetyką i treningiem. Ich firmy, które w ostatnim roku powiększyły się dwukrotnie, skupiają 30 trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów, kosmetologów i masażystów.

Podczas spotkania studenci otrzymają konkretną, praktyczną wiedzę, jak z sukcesem prowadzić własny biznes i realizować z determinacją pasję i marzenia.

Poszukują młodych, zdolnych do pracy
Absolwenci sukcesu zaprezentują historię swojej pasji. Opowiedzą o rynku pracy i szkoleń branży wellness, wymaganiach pracodawcy w tym obszarze,  a także o nowoczesnym podejściu i trendach o dietetyce, zdrowym trybie życia, obalą mity dotyczące technik żywienia i wywiadu żywieniowego. Dodatkowo po spotkaniu studenci będą mogli pozostawić swoje CV, gdyż firma poszukuje kandydatów do pracy – zachęca Pasieczna.

Ogromnie cieszymy się z możliwości spotkania ze studentami WSIiZ. Działając od kilku lat z powodzeniem na rynku, chcielibyśmy przekazać swoje know-how młodszym kolegom z uczelni, którą ukończyliśmy. Chcemy się podzielić swoim doświadczeniem, praktyczną wiedzą i wskazać im odpowiedni kierunek, jakim jest własny biznes i realizowanie przy tym swoich pasji – mówią Radosław Kruczek i Wojciech Habało.

Organizatorem spotkania jest Klub Absolwenta WSIiZ we współpracy z Katedrą Zdrowia Publicznego, Dietetyki i Chorób Cywilizacyjnych, w ramach projektu Loża Biznesu. Spotkania „Absolwent Sukcesu” orgaznizowane są cyklicznie. Absolwenci WSIiZ dzielą się wiedzą, doświadczeniem i tajnikami kariery zawodowej. Wskazują młodszym kolegom możliwości działania i cele istotne dla osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Zachęcamy kolejnych absolwentów WSIiZ do podzielnia się swoim doświadczeniem ze studentami, w tym celu prosimy o kontakt z Klubem Absolwenta WSIiZ – namawia rzecznik WSIiZ.

absolwent-sukcesu-03-2015

11-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wspolpracuja-z-nokia-i-google-mowa-o-studentach-wsiiz