REKLAMA

WSiZ zaprasza na darmowe studia

RZESZÓW. Już od I semestru studiów możliwe jest kontynuowanie edukacji na wyższym szczeblu za darmo w prywatnej szkole. Taką ofertą kusi rzeszowska Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania.

Z unikatowego systemu „Stypendium od początku studiów” może skorzystać w nowym roku akademickim aż 1000 studentów! „Stypendium od początku studiów” to unikatowy system motywacyjny WSIiZ, który zapewnia studentom studiów stacjonarnych I i II stopnia stypendium pokrywające 100% lub 50% czesnego. Jaki warunki należy spełnić? Otóż – Kandydaci na studia I stopnia, którzy złożą podania do 31 lipca, piszą test kwalifikujący do „Stypendium od początku studiów” w 2 turach: 5 lipca i 5 sierpnia a na studiach niestacjonarnych I stopnia, można otrzymać stypendium pokrywające połowę czesnego, pod warunkiem uzyskania 200 pkt. w postępowaniu rekrutacyjnym.

Kandydat na studia II stopnia może ubiegać się o przyznanie stypendium pokrywającego 100% lub 50% czesnego, jeśli uzyskał średnią z toku studiów przynajmniej 4,2. Pula stypendialna wynosi do 250 stypendiów. Stypendium trafi do osób z najwyższą średnią. Wszystkie osoby, które złożą dokumenty na studia II stopnia w WSIiZ do 31 lipca 2013 roku nie wnoszą opłaty rekrutacyjnej ani wpisowego.

Szczegóły na stronie uczelni http://www.kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/pl/oferta-rekrutacyjna/studiuj-za-darmo

 

05-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)