REKLAMA

Wrestling powraca do Rzeszowa

RZESZÓW. Po udanym debiucie wiosna ubiegłego roku Do or Die Wrestling powraca do akcji z niezapomniana galą. Zapaśnicy zaprezentują swoje umiejętności 17 sierpnia w klubie Pod Palmą.

Podczas tego niesamowitego wieczoru zostanie rozegranych siedem walk pro wrestlingowych na najwyższym poziomie. DDW po raz kolejny zapisze się w historii dzięki zorganizowaniu pierwszej w historii walki kobiet w Polsce, w której zmierzą się Bianca i Aurora. Don Roid, założyciel DDW ogłosił otwarte wyzwanie na które może odpowiedzieć każdy z zawodników DDW. Kto je zaakceptuje? W meczu międzynarodowym zmierzą się jeszcze reprezentant Polski, Klarys, który będzie miał okazję zostać mistrzem węgierskiej federacji HCW w walce z Renegade’m. Wszystko to i o wiele więcej już w ten weekend w Klubie Pod Palmą. Bilety są dostępne na stronie www.ddwwrestling.pl, będzie je można także zakupić w dniu gali na miejscu.

 

14-08-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wrestling-powraca-do-rzeszowa