REKLAMA

Wpadli po kradzieży sklepowej

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzież odzieży. Obaj okradli sklep odzieżowy w galerii handlowej. Jednego z nich ujęli pracownicy sklepu. Drugi mężczyzna zdołał uciec. Jego tożsamość ustalili policjanci i dzień później zatrzymali go w domu. Odzyskali skradziony towar.

ppolicja

W miniony wtorek policjanci zostali wezwani do sklepu, do jednej z rzeszowskich galerii handlowych, gdzie doszło do kradzieży. Jak ustalili, dwóch młodych mężczyzn w sklepie przymierzało ubrania. Gdy jeden z nich podszedł do kasy z wybranym asortymentem, drugi w tym czasie uciekł ze sklepu, ze skradzionym towarem.

Na miejsce zostali wezwani policjanci. Okazało się, że mężczyzna, który został przy kasie, również próbował coś ukraść. Gdy po zakończonej interwencji wychodził ze sklepu, włączył się alarm przy bramkach. Policjanci zatrzymali próbującego uciec mężczyznę. Po zatrzymaniu okazało się, że 17-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, pod swoimi spodniami miał ukryte dresy.

Ponieważ zachodziło podejrzenia, że mogli działać w porozumieniu, do wyjaśnienia sprawy został on zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze z komisariatu w śródmieściu, szybko ustalili drugiego podejrzanego mężczyznę. To 19-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. W środę i on został zatrzymany.

Podczas przeszukania policjanci odnaleźli skradziony towar.

Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzut dokonanej wspólnie i w porozumieniu kradzież. Grozi im za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Rzeszów

Autor: Amelia Krupik

23-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wpadli-po-kradziezy-sklepowej-5326