REKLAMA

Wpadka na parkingu. Mieli przy sobie narkotyki

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do trzech lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy mieli przy sobie marihuanę i metaamfetaminę. Policjanci zatrzymali ich, kiedy parkowali przy ul. Akademickiej w Rzeszowie.

a

W niedzielę policjanci z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego rzeszowskiej komendy uzyskali informacje o osobach mogących posiadać narkotyki. Osoby te miały poruszać się samochodem ford focus i przebywać w rejonie ulicy Akademickiej. W celu potwierdzenia informacji funkcjonariusze sprawdzili parkingi w tamtym rejonie. Na jednym z nich zauważyli forda, w którym siedziało dwóch mężczyzn.

Policjanci wylegitymowali ich. Byli to 25-letni mieszkaniec gminy Głogów Małopolski i 21-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyźni zaprzeczyli, aby mieli posiadać niedozwolone substancje. To jednak nie przekonało funkcjonariuszy i po sprawdzeniu znaleźli przy nich niewielką ilość suszu roślinnego, a przy 25-latku woreczek z białym proszkiem.

W związku z tym mężczyźni zostali przewiezieni do komendy. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że znalezione substancje to narkotyki, marihuana i metaamfetamina. Przy młodszym mężczyźnie funkcjonariusze znaleźli kolejne narkotyki ukryte w etui w nogawce spodni. To 42 woreczki z zawartością metaamfetaminy o łącznej wadze ponad 37 gramów.

Policjanci ustalili, że 21-latek kupił narkotyki w Świnoujściu. Jeden woreczek z narkotykiem przekazał starszemu koledze. Na podstawie zebranego materiału policjanci przedstawili im zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Młodszy mężczyzna usłyszał dodatkowo zarzut udzielania substancji psychotropowych.

źrodło: policja

11-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wpadka-na-parkingu-mieli-przy-sobie-narkotyki