REKLAMA

WOŚP RZESZÓW. Charytatywne aukcje Allegro! Sprawdź, co można wylicytować

RZESZÓW / PODKARPACIE. Sportowcy, politycy i lokalne firmy organizują charytatywne aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Poniżej prezentujemy część z nich.

12 stycznia na rzeszowskim Rynku odbywa się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Zbieramy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Będziemy się skupiać przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia – informuje WOŚP.

Orkiestrę wspierają osoby i firmy z regionu, które wystawiają różnorodne oferty na charytatywnych aukcjach.

 

Brązowy medal Mistrzostw Polski w Siatkówce Kobiet od Tadeusza Ferenca

Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc na rzecz WOŚP przekazał Brązowy medal Mistrzostw Polski w Siatkówce Kobiet. Wywalczyły go w ubiegłym sezonie zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów. Link do aukcji dostępny jest TUTAJ.

 

Trening z Mistrzem Polski Łukaszem Różańskim

Mistrz Polski w boksie, Łukasz Różański, zaprasza do licytacji treningu. Trening będzie trwał 1,5 godziny. Jego zakres zostanie uzależniony od umiejętności osoby, która wygra licytację. Ktoś kto nie miał nigdy styczności z boksem nauczy się podstaw. Osoba, której temat boksu nie jest obcy, będzie mogła szlifować technikę. Szczegóły zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcą licytacji. Link do aukcji jest dostępny TUTAJ.

 

Trening personalny z Martą Niewczas

Marta Niewczas, sześciokrotna mistrzyni świata w karate tradytcyjnym, oferuje trening personalny. Trening zostanie indywidualnie ustalony ze zwycięzcą licytacji. Wylicytować można go pod TYM linkiem.

 

Kolacja z Pawłem Poncyliuszem, wiceprzewodniczącym klubu Koalicji Obywatelskiej

W ramach aukcji na portalu allegro można także licytować kolację z Pawłem Poncyljuszem, posłem z okręgu rzeszowskiego i wiceprzewodniczącym klubu Koalicji Obywatelskiej. Spotkanie zostanie zorganizowane w wybranej restauracji w Rzeszowie i w terminie uzgodnionym ze zwycięzcą aukcji. Link do aukcji dostępny jest TUTAJ.

 

Koszulka klubowa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego

Rzeszowskie Stowarzyszenie Żużlowe, klub, który od nowego sezonu wystartuje w rozgrywkach żużlowej 2. ligi, przekazał na rzecz WOŚP klubową koszulkę. Aukcja jest dotępna TUTAJ.

 

Koszulki klubowe Ligi Siatkówki Kobiet, w tym koszulka zawodniczki Developresu SkyRes Rzeszów

Liga Siatkówki Kobiet przygotowała dla WOŚP zestaw 12 koszulek, po jednej z każdego zespołu z ligi. Developres SkyRes Rzeszów oddał koszulkę Katarzyny Zaroślińskiej. Zestaw można wylicytować pod TYM linkiem.

 

Atrakcje od G2A

Firma G2A dla zwycięzcy swojej charytatywnej licytacji dla WOŚP przygotowała wiele atrakcji:

  • Bilet na pociąg z dowolnego miejsca w Polsce,
  • Przejazdy taksówkami po mieście,
  • Wizyta w G2A.COM wraz z Disem z możliwością korzystania ze wszystkich atrakcji (masaże, bilard, piłkarzyki, konsole, kantyna i wiele, wiele innych),
  • Przejażdżka mustangiem z YouTuberem Disem,
  • Nocleg w 4-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniem w centrum Rzeszowa,
  • Kolacja z ekipą G2A.COM i Disem w jakiejś fajnej knajpie,
  • Zestaw pamiątek po wizycie.

Link do aukcji znajduje się TUTAJ

 

Lot profesjonalnym symulatorem lotu w Jasionce

Katarzyna Hadała – autorka bloga “Lotnicze podkarpackie”, zaprasza do licytacji lotu profesjonalnym symulatorem ALSIM ALX w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej w Jasionce. Można go wylicytować TUTAJ

 

Do swoich aukcji zaprasza również Młodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie – LINK

Opracował: Kacper Ciuba

12-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wosp-rzeszow-charytatywne-aukcje-allegro-sprawdz-co-mozna-wylicytowac-3661-00r2kc