REKLAMA

Wojewódzki Urząd Pracy poszukuje pracowników do Wielkiej Brytanii

RZESZÓW. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutację osób zainteresowanych podjęciem pracy w Wielkiej Brytanii na stanowisku pracownik magazynu.

britain

 

ZDJ.: sxc.hu

Po raz kolejny  do urzędów o pomoc w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. To już trzeci w tym roku nabór, który prowadzimy dla tego pracodawcy. Natomiast wiosną pomagaliśmy znaleźć pracowników do pracy na terenie Niemiec. Zainteresowanie ofertami  pracy w obu przypadkach było bardzo duże, każdorazowo zgłaszało się po kilkadziesiąt osób – podkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około £7.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Pana Wojciecha Wosia – wwos@wup-rzeszow.pl w temacie wiadomości należy wpisać WIELKA BRYTANIA – PRACOWNIK MAGAZYNU. Spotkanie informacyjne odbędzie się w środę, 23 lipca,
w sali konferencyjnej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Więcej informacji można zasięgnąć pod nr tel. 17 850 92 23 lub osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie przy                       ul. Lisa Kuli 20 a także na stronie internetowej WUP .

18-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wojewodzki-urzad-pracy-poszukuje-pracownikow-do-wielkiej-brytanii