REKLAMA

Wojewoda powołała Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego i jego zastępce

RZESZÓW. Katarzyna Siekierzyńska-Zapała została Podkarpackim Państwowym Inspektorem Sanitarnym, a jej zastępcą Anna Kalandyk-Dusza. Akty powołania wręczyła dziś wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz-Śmigielska

Podkarpacki Urząd Wojewódzki poinformował o nowych nominacjach. Kim są nowi Wojewódzki Inspektor Sanitarny i jego zastępca?

Katarzyna Siekierzyńska-Zapała jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Zdrowia Publicznego Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Posiada dyplom I stopnia specjalizacji w zakresie higieny i epidemiologii oraz dyplom specjalisty II stopnia w zakresie higieny. Pracowała w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Krośnie z siedzibą w Sanoku, potem Miejskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnobrzegu. Od 1999 r. związana jest z Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Rzeszowie, gdzie od 2008 r. pełniła funkcję zastępcy Podkarpackiego Państwowego Inspektora Sanitarnego.

Anna Kalandyk-Dusza jest absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada dyplom specjalisty w dziedzinie medycyny pracy. Pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rzeszowie, a od 1999 r. w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, ostatnio jako kierownik Oddziału Higieny Pracy.

IMG_5359

Źródło: Podkarpacki Urząd Wojewódzki

04-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wojewoda-powolala-wojewodzkiego-inspektora-sanitarnego-i-jego-zastepce