REKLAMA

Wojak Boxing Night nadchodzi wielkimi krokami

RZESZÓW. Dzisiaj w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca zaplanowaną na 28 czerwca br. galę Wojak Boxing Night – Ready to Rock, w czasie której zaprezentują się najlepsi polscy pięściarze zawodowi. W walce wieczoru wystąpi Łukasz “Lucky Look” Janik, który powróci po walce w słynnej, nowojorskiej Madison Square Gaden. Polski pięściarz zmierzy się z Amerykaninem Rico Hoye.

Tuż przed dzisiejszą konferencją Łukasz Janik, zapytany o swego przeciwnika powiedział – To jest pięściarz, którzy przez większość swojej kariery boksował w kategorii półciężkiej. To dobry zawodnik, ale zależy co będzie chciał pokazać tutaj na ringu. Wydaje mi się, że teraz podchodząc do niego będę umiał zachować zdecydowanie większy spokój niż wcześniej – mówi Łukasz Janik – Wiem, że mam niezły refleks i  chciałbym pokazać boks bardziej dojrzały, rozwinięty. Będę robił swoje a jak tylko nadarzy się moment, szybkimi atakami będę chciał go skończyć. Zobaczymy tylko na co pozwoli Rico – dodaje Janik.

12

W pojedynku poprzedzającym walkę Łukasza Janika wystąpi Krzysztof Głowacki – lider światowego rankingu wagi junior ciężkiej federacji WBO. Ponadto podczas gali Wojak Boxing Night w Rzeszowie 28 czerwca będą boksować wschodzące gwiazdy  tego sportu: Marek Matyja, Konrad Dąbrowski, Przemysław Runowski oraz Andrzej Sołdra.

Obecny na konferencji, prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, podkreślał, że jest sympatykiem boksu. Przypomniał również, że niegdyś był prezesem sekcji bokserskiej Resovii. – Nazwiska Głowacki i Janik są bardzo znane. Często oglądam panów w telewizji. Jestem przekonany, że na gali w Rzeszowie walki będą na najwyższym poziomie – mówił prezydent Ferenc.

Gala Wojak Boxing Night rozpocznie się 28 czerwca w rzeszowskiej Hali Podpromie o godzinie 20.00. Bilety jak na tego typu imprezę są w bardzo przystępnych cenach. Miejsca, w zależności od lokalizacji plasują się w granicach od  20 do 100 zł.

Wkrótce na naszym portalu konkurs, w którym do wygrania wejściówki na tę wyjątkową galę boksu. Śledźcie nas uważnie!

 

 

 

 

16-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wojak-boxing-night-nadchodzi-wielkimi-krokami