REKLAMA

Władysław Ortyl szefem PiS na Podkarpaciu

RZESZÓW/PODKARPACIE. We wtorek Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości powołał Marszałka Ortyla na pełnomocnika PiS w okręgu rzeszowskim – poinformował europoseł Tomasz Poręba. Nowy pełnomocnik PiS zostały wyłoniony w związku z upłynięciem kadencji poprzedniego zarządu oraz objęciem mandatu europosła przez Stanisława Ożoga.ortyl

 

Zdaniem europosła Tomasza Poręby Komitet Polityczny PiS dokonał bardzo dobrego wyboru.Kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości postawiło na marszałka Ortyla, który bardzo godnie i dobrze prowadzi sprawy województwa. To bardzo dobra decyzja. Jestem przekonany, że przełoży się to na skuteczne działanie Prawa i Sprawiedliwości w regionie. Przed nami wybory samorządowe, w których Prawo i Sprawiedliwość musi wystawić bardzo silne listy tak, aby utrzymać władzę w województwie i znacznie zwiększyć swoją reprezentację na wszystkich szczeblach samorządu. Władysław Ortyl to osoba bardzo doświadczona i ceniona, która – jestem pewien – dobrze przygotuje PiS do kolejnych czekających nas wyborów. Osobiście bardzo się z tej nominacji cieszę – skomentował członek komitetu politycznego PiS europoseł Tomasz Poręba. 

Władysław Ortyl podkreśla, że decyzja Komitetu Politycznego zapadła w bardzo ważnym dla niego momencie. Jest to pewne powierzenie misji, która musi być do końca wykonana, bo rzeczy i spraw do zrobienia w samorządzie jest jeszcze bardzo dużo, w tym m.in.  Regionalny Program Operacyjny. Jak widać z zachowań radnych, jesteśmy już w trakcie kampanii wyborczej. Myślę, że to połączenie w jednym ręku zadań politycznych i merytorycznych dobrze się przysłuży rozwiązywaniu tych wszystkich wyzwań, które stoją przed samorządem województwa – mówi Władysław Ortyl.

Zastępcą Władysława Ortyla został poseł PiS ze Stalowej Woli Antoni Błądek.

 

02-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wladyslaw-ortyl-szefem-pis-na-podkarpaciu