REKLAMA

Wjechała w 20-latkę na oznakowanym przejściu

RZESZÓW / PODKARPACIE. Mieszkanka Rzeszowa potrąciła na przejściu dla pieszych 20-latkę. Poszkodowaną dziewczynę odwieziono do szpitala.

z

foto: archiwum rzeszow24.pl

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy ulicy Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Kierująca fiatem panda na przejściu dla pieszych potraciła kobietę. Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej.

Do wypadku doszło wczoraj, około godziny 18 przy ulicy Powstańców Warszawy. Jak wstępnie ustalili policjanci, 33-letnia mieszkanka Rzeszowa kierująca fiatem panda jadąc lewym pasem ruchu ulicy Powstańców Warszawy w kierunku Al. Batalionów Chłopskich, na skrzyżowaniu z ulicą Piastów potrąciła 20-letnią kobietę. Piesza przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu z prawej strony na lewą. W wyniku potrącenie 20-latka z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Kierująca w chwili wypadku była trzeźwa. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności. Na jezdniach jest ślisko, dlatego prędkośc należy bezwzględnie dostosować do warunków panujących na drogach. Jeździć wolnej oraz zachować większe odległości pomiędzy pojazdami. Szczególną uwagę należy zachować w pobliżu przejść dla pieszych, którzy mogą być słabiej widoczni. Funkcjonariusze przypominają również o zmianie opon na zimowe.

źródło: KMP Rzeszów

01-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)