REKLAMA

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z dwoma samochodami (ZOBACZ VIDEO)

|

Wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Zderzył się z dwoma samochodami (ZOBACZ VIDEO)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. Kamera monitoringu miejskiego zarejestrowała niebezpieczne zdarzenie drogowe – mężczyzna jadący rowerem wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Na szczęście nie doszło do tragedii. Policjanci apelują o ostrożność!

Do zdarzenia doszło w piątek na skrzyżowaniu w Ustrzykach Dolnych. Rowerzysta jadący od strony rynku zignorował czerwone światło na sygnalizatorze i wjechał na skrzyżowanie, niemal wprost pod koła jadącego pojazdu. Na szczęście nie doszło do tragedii. Mężczyzna upadł na jezdnię.

Rowerzystą okazał się mieszkaniec powiatu bieszczadzkiego, a do sytuacji doszło z powodu awarii linki hamulca w rowerze.

Policjanci apelują do rowerzystów o sprawdzanie stanu technicznego rowerów – zadbajmy, aby użytkowanie jednośladu było bezpieczne. Apelujemy również do kierowców – zawsze zachowujmy czujność, zwłaszcza w okolicy skrzyżowań czy przejść dla pieszych.


Screen z filmu / KPP Ustrzyki Dolne

źródło: KPP Ustrzyki Dolne

04-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wjechal-na-skrzyzowanie-na-czerwonym-swietle-zderzyl-sie-z-dwoma-samochodami-zobacz-video-00e7ts-1618