REKLAMA

Wjechał ciągnikiem pod pędzący radiowóz. Cztery osoby trafiły do szpitala (ZDJĘCIE)

Do wypadku z udziałem oznakowanego radiowozu i ciągnika rolniczego doszło w poniedziałek (14 bm.) późnym wieczorem w miejscowości Albigowa. W wyniku zdarzania do szpitala trafiły cztery osoby. Na szczęście ich życiu nic nie zagraża.

Do zdarzenia doszło około godz. 21, na drodze powiatowej w Albigowej. Dwóch policjantów, wraz z psem służbowym, jechało oznakowanym radiowozem marki Fiat Ducato na interwencję do Markowej. W związku z przekazaną informacja o zagrożeniu życia, radiowóz jechał z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych. W tym samym kierunku, ciągnikiem rolniczym marki Zetor, jechał 28-letni mieszkaniec Markowej wraz z 16-letnim pasażerem. Policjanci, widząc jadący przed nimi pojazd, rozpoczęli manewr wyprzedzania. W tym samym czasie kierujący ciągnikiem skręcił w lewo.

W wyniku zderzenia przód radiowozu został zgnieciony, a ciągnik rolniczy przewrócony na bok. Do szpitala trafili wszyscy uczestnicy zdarzenia. Kierujący oraz 16-letni pasażer ciągnika doznali lekkich obrażeń i po badaniach wrócili do domu. W szpitalu natomiast pozostali policjanci, jednak odniesione przez nich obrażenia nie zagrażają życiu. Ranny został również policyjny pies, który został opatrzony przez weterynarza.

Wszyscy uczestnicy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Pod nadzorem prokuratury prowadzone są czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności tego wypadku.

303-159739

KPP Łańcut

18-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie

wjechal-ciagnikiem-pod-pedzacy-radiowoz-cztery-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecie-2065