REKLAMA

Wizz air uruchomi połączenia z Jasionki do Oslo i Londynu!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dwa nowe połączenia międzynarodowe pojawią się w siatce połączeń portu lotniczego Rzeszów-Jasionka. Samoloty linii Wizz air od września polecą z Podkarpacia na lotnisko Torp obsługujące aglomerację Oslo oraz do podlondyńskiego Luton. To kolejne po Eindhoven kierunki obsługiwane przez największego niskokosztowego przewoźnika w Europie Środkowo-Wschodniej.

WIZZAIR__RZE__fot_Robert_NeumannFoto: Robert Neumann / mat. nadesłane

We wrześniu z Portu Lotniczego w Jasionce, jeżeli pozwoli na to sytuacja epidemiczna, Wizz air uruchomi połączenia do Oslo oraz do londyńskiego lotniska w Luton.

Cieszę się, że rozpoczęta w grudniu ubiegłego roku współpraca z Wizz air przynosi kolejne owoce w postaci nowych tras. Od dłuższego czasu zabiegaliśmy o ponowne połączenie Podkarpacia z Norwegią, gdzie regularnie podróżują setki mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale także Małopolski, Lubelskiego i Świętokrzyskiego mówi Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty do stolicy Norwegii, które po kilku latach wracają do rozkładu lotniska w Jasionce, będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w środy i niedziele. Połączenie z portem lotniczym Londyn  Luton będzie realizowane trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek), dzięki czemu częstotliwość lotów z Rzeszowa na tej popularnej trasie zwiększy się do sześciu tygodniowo. Obie trasy będą obsługiwane przez samoloty Airbus A-320 lub A-321.

konferencja -zd

Foto: Biuro Prasowe Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka / mat. nadesłane

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uzupełniliśmy także naszą siatkę połączeń z aglomeracją londyńską. Wierzę, że obie trasy będą cieszyć się dużą popularnością, również wśród zagranicznych turystów odwiedzających nasz region. Oczywiście końcowy sukces jest uzależniony od rozwoju sytuacji epidemiologicznej – dodaje Adam Hamryszczak.

wizz_NRA_Rzeszów_20210415_1920x1080_polish

Dziś z radością przedstawiamy nowe trasy z Rzeszowa do Londynu i Oslo. Jesteśmy przekonani, że dostarczą one mieszkańcom południowo-wschodniej Polski jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Oferujemy możliwie najniższe taryfy i doskonałą obsługę na pokładzie. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo – podkreśla Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

 

Źródło: Biuro Prasowe Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka / mat. nadesłane

15-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wizz-air-uruchomi-polaczenia-z-jasionki-do-oslo-i-londynu-1584-00r2kc