REKLAMA

WIRTUALNY SPACER po Rzeszowie w trakcie epidemii! ZOBACZ! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Mieszkańcy Rzeszowa stosują się do zaleceń związanych z wprowadzonym stanem epidemicznym w Polsce. Ruchliwe deptaki opustoszały, mimo słonecznej niedzieli. Arkadiusz Stencel stworzył wirtualny spacer po Rzeszowie, który przedstawia to, jak wygląda miasto w trakcie epidemii koronawirusa.

Przechwytywanie4

Foto: Arkadiusz Stencel / Spotbrowser, materiały nadesłane

Moja firma zajmuje się produkcją oprogramowania do tworzenia wirtualnych spacerów dla branży nieruchomości. Ponieważ zajmuję się tym na co dzień, postanowiłem wykorzystać sprzęt, przejechać się po Rzeszowie i pokazać społeczności, jak wygląda niedziela w Rzeszowie podczas epidemii koronawirusa. Rzadko widuje się takie pustki w mieście, zwłaszcza w tak słoneczny dzień. Był to widok warty uwiecznienia w postaci wirtualnego spaceru – mówi Arkadiusz Stencel z firmy Spotbrowser.

Wirtualny spacer został stworzony w technologii zdjęć sferycznych, które są potocznie nazywane zdjęciami 360 lub 3D. Fotografie zostały wykonane w niedzielę (15 marca br.) między godziną 12:00 a 13:00.

Przechwytywanie2_11

Foto: Arkadiusz Stencel / Spotbrowser, materiały nadesłane

Wszyscy mieszkańcy, a w szczególności osoby starsze, powinni pozostać w domach. Dzięki obecnej technologii każdy może przespacerować się po mieście bez ryzyka zarażeniem. Technologia zdjęć sferycznych to jeden z najbardziej realistycznych sposobów, by to zrobić – dodaje Arkadiusz Stencel.

Wirtualny spacer po niedzielnym Rzeszowie jest dostępny TUTAJ.

Opracował: Kacper Ciuba

15-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wirtualny-spacer-po-rzeszowie-w-trakcie-epidemii-zobacz-8737-00r2kc