REKLAMA

Wieżowiec przy ul. Targowej nową siedzibą Straży Miejskiej

RZESZÓW / PODKARPACIE. Straż Miejska zmienia swoją siedzibę. Funkcjonariusze przenoszą się z ulicy Ofiar Katynia na ulicę Targową.

z21159283IER,Radiowoz-Strazy-Miejskiej

Foto: archiwum / Straż Miejska Kraków

Od środy 10-piętrowy wieżowiec na ulicy Targowej jest nową siedzibą rzeszowskiej Straży Miejskiej. Trwa przeprowadzka funkcjonariuszy z biura przy ulicy Ofiar Katynia.

Trwa przenoszenie Komendy Straży do budynku przy ulicy Targowej 1. W związku z tym mogą pojawiać się problemy z uzyskaniem połączeń telefonicznych. Prosimy o wyrozumiałość, dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować problemy związane z przeprowadzką – czytamy na stronie Straży Miejskiej w Rzeszowie.

Wieżowiec przy Targowej jest łatwiejszy do zlokalizowania dla mieszkańców. To budynek, w którym znajduje się między innymi Punkt Obsługi Klienta ZTM-u.  Strażnicy zajmują w nowym miejscu parter i część pierwszego piętra.

Ratusz zapowiedział remont wieżowca przy Targowej. Ma on objąć sześć kondygnacji. Po renowacji, pomieszczenia budynku zostaną zajęte przez inne miejskie placówki, które w tej chwili są zmuszone do wynajmowania powierzchni na swoje siedziby.

W miejscu wcześniejszego budynku Straży Miejskiej  (ulica Ofiar Katynia) pojawi się Środowiskowy Dom Samopomocy dla trudnej młodzieży.

31-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wiezowiec-przy-ul-targowej-nowa-siedziba-strazy-miejskiej-8559-00r2kc