REKLAMA

WiewiórINKA w Rzeszowie!

Inowrocławska maskotka WiewiórINKA jeździ po całym kraju, aby odwiedzić sto polskich miast z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Już niebawem pojawi się również w Rzeszowie.

foto: materiał nadesłany

WiewiórINKA odbyła już sześć weekendowych podróży, podczas których odwiedziła m.in. Warszawę, Łódź, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Sopot, Malbork, Częstochowę, Katowice, Opole, Bielsko-Białą, Szczecin, Olsztyn, Białystok i 52 innych polskich miast.

Już teraz pakuje się, aby wyruszyć w kolejną podróż. Maskotka planuje w najbliższą sobotę i niedzielę (15 i 16 września) odwiedzić: Łańcut, Rzeszów, Dębicę, Tarnów, Bochnię, Kraków, Skarżysko-Kamienną, Radom, Piaseczno, Kutno.

W ten weekend będzie w Rzeszowie. WiewiórINKA przybędzie w najbliższą sobotę, 15 września i spotka się z mieszkańcami i turystami  w godzinach 9:25 – 10:25 na Rynku.

Jest to przedostatnia taka weekendowa trasa WiewiórINKI. Planujemy, że dotrze do większości największych polskich miast i będzie zachwalała uroki Inowrocławia oraz zapraszała do odwiedzin jej w Inowrocławiu.

WiewiórINKA ma też swój profil na Facebooku. Tam opowiada o mieście, o Solankach oraz ciekawostkach z miasta. Co pewien czas ogłasza również konkursy, w których można wygrać miejskie gadżety. WiewiórINKA nagrywa również swoje filmy i publikuje relacje z odwiedzonych już miast.

Źródło: materiał nadesłany

11-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wiewiorinka-podrozuje-po-polsce-i-promuje-inowroclaw