REKLAMA

Wiemy kto wystąpi podczas tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 5 do 7 maja stolica Podkarpacia będzie należeć do studentów. W tym roku na scenie Rzeszowskich Juwenaliów pojawią się między innymi Mela Koteluk i Lady Pank.

6

foto: archiwum Rzeszów24.pl

Organizatorami tegorocznego święta studentów będą Politechnika Rzeszowska, Wyższa Szkoły Inżynieryjno-Ekonomiczna, Wyższa Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz Wyższa Szkoła Prawa i Administracji.

Pierwszego dnia oprócz wspomnianych gwiazd zagrają również Le Moor i Łąki Łan. Piątek będzie należał do Lady Pank i do wykonawców muzyki disco polo – MIG i Power Play. Na deser (w sobotę) studenci będą mogli posłuchać Meli Koteluk.

W ramach 23. Rzeszowskich Juwenaliów odbędzie się również Tydzień Kultury i Nauki Przodem. 27 kwietnia skorzystają fani rapu i jazzu, bo w stolicy Podkarpacia swoje umiejętności zaprezentuje Eskaubei & Tomek Nowak. Trzy dni wcześniej wystąpi Alosza Awdiejew – polski aktor i piosenkarz pochodzący z Rosji.

O szczegółowym planie tegorocznych Juwenaliów będziemy na bieżąco informować Państwa na naszym portalu.

(az)

22-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«
Następny artykuł:
»Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wiemy-kto-wystapi-podczas-tegorocznych-rzeszowskich-juwenaliow-az003