REKLAMA

Wielkie podniebne show! I Podkarpackie Pokazy Lotnicze (FILM)

MIELEC / PODKARPACIE. Już w sobotę w Mielcu rozpoczną się Podkarpackie Pokazy Lotnicze. Z całą pewnością będzie to wielkie święto fanów lotnictwa. Duże emocje zagwarantują doskonali piloci z Biało – Czerwonych Iskier, Grupy Żelazny i FireBirds.

Będzie też Artur Kielak – jeden z najbardziej utytułowanych polskich pilotów akrobacyjnych, który zapewnia, że w Mielcu da z siebie wszystko!

Mój pokaz będzie to duża mieszanka figur autorotacyjnych na dużych i małych prędkościach, które będę wykonywał do bardzo ostrej muzyki metalowej. Będę latał tak, jak to czuję i postaram się dostarczyć publiczności niezapomnianych wrażeń lotniczych – zdradza nam Artur Kielak.

Oprócz atrakcji na niebie, zaplanowane są też atrakcje na ziemi, gdzie w różnych strefach – innowacji, dziecięcej czy funduszy unijnych – będzie można znaleźć coś ciekawego, aby miło spędzić czas. Ze specjalnym programem do Mielca przyjedzie Krakowski Teatr Uliczny.

Wstęp na pokazy lotnicze, jak również wszelkie atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz na koncerty, jest bezpłatny.

W związku z pokazami lotniczymi w sobotę i niedzielę uruchomione zostaną specjalne połączenia autobusowe z Mielca na lotnisko. Do skorzystania z tego środka komunikacji zachęcamy w szczególności Mielczan. Będzie to najwygodniejszy sposób dotarcia na miejsce imprezy. Autobusy będą bezpłatne. Wszystkie będą dostosowane do przewozu osób niepełnosprawnych.

Organizatorami imprezy są: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Miasto Mielec oraz PZL Mielec. Skrzydlate pokazy połączone będą z promowaniem Funduszy Europejskich. Impreza jest współfinansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

W programie:
Sobota, 12 września
10.00 – 18.00 – Pokazy lotnicze
10.00 – 19.00 – Plac zabawa, gru i zabawy dla dzieci
– Teatr uliczny ,,Scena kalejdoskop”

KONCERTY:
18.30 – Mr Pollack
20.00 – Bracia z gościnnym udziałem Krzysztofa Cugowskiego

Niedziela, 13 września
10.00 – 16.00 – Pokazy lotnicze
10.00 – 19.00 – Plac zabaw, gry i zabawy dla dzieci,
– Teatr uliczny ,,Scena kalejdoskop”
16.00 – Występy młodzieżowych zespołów tanecznych i muzycznych

KONCERT:
19.00 – DwaA

pokazy lotnicze

Biuro prasowe UMWP

11-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)