REKLAMA

Wielkie kluby przeciwnikami młodych Resoviaków!

W najbliższy weekend młodzi Resoviacy spotkają się z najlepszymi drużynami w kraju m.in. Śląskiem Wrocław, Górnikiem Zabrze, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Wisłą Kraków, Ruchem Chorzów oraz Cracovią Kraków.

sms_resovia

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia z rocznika 1999 (trener Roman Borawski) udadzą się w najbliższą niedzielę do Krakowa, gdzie rozegrają sparingowe spotkanie z rówieśnikami, z Cracovii Kraków.

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia z rocznika 2000 (trener Szymon Grabowski) wezmą udział w sobotnio-niedzielnych zmaganiach pod Wawelem na hali. Nasi zawodnicy rozegrają mecze z gospodarzem turnieju Wisłą Kraków oraz Unią Tarnów, Górnikiem Zabrze, Podbeskidziem Bielsko-Biała, Rozwojem Katowice i Polonią Warszawa.

Zawodnicy urodzeni w roku 2002 (trener Robert Domoń) udadzą się do Zabrza gdzie wezmą udział w zmaganiach, których organizatorem jest miejscowy Promotor. Udział w turnieju wezmą m.in. Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław oraz  ROW Rybnik.

Uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia z rocznika 2004 (trener Artur Łuczyk) już w ten piątek na hali w Kielnarowej k. Rzeszowa rozegrają sparing z rówieśnikami, z Tomasovii Tomaszów Lubelski. W sobotę natomiast podzielą się na dwie drużyny, gdzie jedna z ekip uda się do Kolbuszowej na turniej, w którym udział wezmą drużyny: Motor Lublin, DAP Dębica, Beniaminek Krosno, Dunajec Nowy Sącz, Termalika Nieciecza oraz gospodarze Kolbuszowianka. Druga ekipa uda się natomiast do Zabrza gdzie rozegra turniejowe zmagania z takimi zespołami jak Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Śląsk Wrocław oraz  ROW Rybnik.

Zawodnicy urodzeni w latach 2007 i 2008 (trenerzy Konrad Domoń i Hubert Tutak) zainaugurują znany w całej Polsce halowy turniej Resovia Winter Cup, w niedziele w zmaganiach udział wezmą m.in. drużyny DAP Dębica, Siarka Tarnobrzeg, Stal Stalowa Wola oraz Beniaminek Krosno.

za: cwks-resovia.pl

05-12-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wielkie-kluby-przeciwnikami-mlodych-resoviakow-mp002