REKLAMA

Wielki “szafing” w Rzeszowie. Wymień, oddaj lub sprzedaj ubrania

RZESZÓW / PODKARPACIE. Twoja szafa ugina się od niepotrzebnych ciuchów, w których już nie chodzisz? A może masz ochotę na coś nowego, a niekoniecznie drogiego? 12 grudnia dołącz do Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf!

To już piąta edycja akcji, którą organizuje portal Szafa.pl. W Rzeszowie – jednym z dziesięciu miast polskich, w którym akcja się odbędzie, będzie można sprzedać, oddać bądź wymienić niepotrzebne ubrania na inne.

Jak twierdzą organizatorzy akcji, grudzień to bardzo dobry moment na porządki w naszych szafach. Po pierwsze – zbliżają się święta i dobrze jest uprzątnąć niepotrzebne ciuchy, a po drugie warto zostawić miejsce na kreacje bożonarodzeniowe i sylwestrowe.

Według organizatorów grudzień to idealny moment na uporządkowanie swojej szafy. Przede wszystkim po to, by zrobić miejsce na świąteczne, sylwestrowe i karnawałowe ubrania oraz na nowe ciuchy, które pojawią się na naszych półkach w Nowym Roku.

Na “szafing” można zabrać ze sobą odzież, biżuterię, torebki, książki oraz różne dodatki. Start w “Hokus Pokus” przy ul. 3 Maja 3 o godz. 11:00. Akcja potrwa do godz. 15:00. Wstęp jest bezpłatny, ale ci, którzy będą chcieli coś sprzedać muszą dokonać rezerwacji (TUTAJ) w cenie 10 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona.

(az)

Foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum Rzeszów24.pl

Foto: zdjęcie ilustracyjne / archiwum Rzeszów24.pl

07-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wielki-szafing-w-rzeszowie-wymien-oddaj-lub-sprzedaj-ubrania-az003