REKLAMA

Wielki Rajd motocyklistów po Podkarpaciu!

PODKARPACIE. Już 21 czerwca ruszy 5 edycja Rajdu Poznaj Podkarpacie na 2oo! Rajd wystartuje z rynku w Ropczycach, a zakończy się pod salonem RingRoad Yamaha w Rzeszowie przy ul. Okulickiego 6.

Analogicznie do podkarpackich edycji organizowane są również Rajdy po Małopolsce. W zeszłorocznej małopolskiej edycji w Rajdzie udział wzięło 250 maszyn. W tym roku uczestnicy już po raz piąty będą poznawać Podkarpacie – trasa poprowadzi przez malownicze zakątki powiatów ropczycko-sędziszowskiego, mieleckiego, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i rzeszowskiego, między innymi obok jeziora w Kamionce, przez Chrząstów, Baranów Sandomierski oraz Stalową Wolę.

Na starcie na uczestników będą czekały mapki z legendą, z wyznaczonymi punktami na trasie, w których motocykliści będą robić sobie zdjęcia. Uczestnicy, którzy którzy podczas trasy zrobią 14 zdjęć z różnych odcinków Rajdu i przekażą je organizatorom na mecie, będą mieli szansę na nagrody. Do wygrania między innymi pięć kasków motocyklowych zasponsorowanych przez Meldom, akcesoria motocyklowe, gadżety Yamahy oraz przejazd Rajdu na maszynach z rodziny MT.

Więcej szczegółów na temat rajdu można znaleźć na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku  lub na stronie

unnamed

materiały prasowe

18-06-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wielki-rajd-motocyklistow-po-podkarpaciu