REKLAMA

Wielki powrót Grupy Pod Budą. 12 grudnia zagrają w Filharmonii Podkarpackiej

ANDRZEJ SIKOROWSKI & GRUPA POD BUDĄ – WIELKI POWRÓT! Najbardziej znane i lubiane przeboje już 12 grudnia w Filharmonii Podkarpackiej. Dla naszych Czytelników mamy darmowe wejściówki!

Grupa Pod Budą jest obecna na polskiej scenie muzycznej od 1977 r. Koncertuje nieprzerwanie w całej Polsce, a także za granicą (występowała niemal w całej Europie, USA i Kanadzie). Sukces Pod Budą opiera się na znakomitych lirycznych tekstach Andrzeja Sikorowskiego, które reprezentują najwyższy poziom polskiej poezji śpiewanej oraz charakterystycznych gitarowych brzmieniach muzyki skomponowanej przez autora tekstów, ale i Jana Hnatowicza, który występował razem z Zespołem w pierwszym okresie jego istnienia. W dorobku grupy Pod Budą znajduje się 14 albumów, z których 4 uzyskały status Złotej płyty, „Blues o starych sąsiadach” z 1992 r. zaś płyty Platynowej.

zdjecie-Pod Buda

Właśnie przebojów pochodzących min. z tych albumów będą mogli wysłuchać widzowie zgromadzeni w Filharmonii Podkarpackiej 12 grudnia. Nie zabraknie tak znanych utworów, jak „Nie przenoście nam stolicy do Krakowa”, “Ballada o ciotce Matyldzie”, “Bardzo smutna piosenka retro” czy „ Jeść, pić, kochać”.

Wystąpią:

Andrzej Sikorowski – śpiew, gitara, lider
Anna Treter – śpiew, instrumenty klawiszowe
Marek Tomczyk – gitara
Andrzej Żurek – gitara basowa

12 grudnia 2015 r.
godz. 18:00
Filharmonia Podkarpacka
RZESZÓW

plakat_podbuda_m

Bilety: 99 zł / 80 zł do nabycia:
– kasy filharmonii,
– Kino Zorza,
– Trasa Podziemna,
– empik
– oraz w Internecie na: biletin.pl, bilety24.pl, eventim.plWejściówkę otrzymują:

Pani Renata Dziepak,
Pan Krzysztof Mieszek

Gratulujemy! 🙂

materiał nadesłany/youtube.com

30-11-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

wielki-powrot-grupy-pod-buda-zdobadz-darmowa-wejsciowke-na-koncert-w-filharmonii-podkarpackiej