REKLAMA

Więcej hulajnóg elektrycznych w Rzeszowie! Będą też tańsze

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do 230 firma Blinkee zwiększyła liczbę hulajnóg elektrycznych, które można wypożyczyć na terenie Rzeszowa. Ze względu na epidemię koronawirusa, obniżono też ceny za używanie tych jednośladów.

blinkee
Foto: materiały prasowe

Miejskie hulajnogi elektryczne po raz pierwszy pojawiły się w Rzeszowie 1 maja 2019 roku. Podczas premiery udostępniono 50 takich jednośladów. Ze względu na epidemię koronawirusa, w 2020 roku hulajnogi można było wypożyczać od czerwca. Zwiększono wówczas ich liczbę dwukrotnie – do 100 sztuk. Teraz, ze względu na pandemię, firma Blinkee postanowiła rozszerzyć flotę aż do 230 pojazdów.

Dla mieszkańców Rzeszowa postanowiono też wprowadzić obniżkę cen. Dotychczas opłata startowa za hulajnogi elektryczne wynosiła 2,50 zł, a minuta jazdy kosztowała 49 groszy. Jak zmieniły się te ceny?

Do końca sezonu odblokowanie będzie darmowe, a minuta jazdy, to tylko 0,39 zł – poinformowało w piątek Blinkee.

Dajcie też znać gdzie chcielibyście nowe strefy. W związku ze zwiększeniem się floty, potrzebujemy dla hulajek więcej miejsca. Więc daj znać, gdzie chciałbyś, aby na Ciebie czekały – apeluje do swoich klientów Blinkee.

Blinkee nakłania do stosowania norm sanitarnych – dezynfekowania dłoni i używania jednorazowych rękawiczek podczas korzystania z jednośladów.

25-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wiecej-hulajnog-elektrycznych-w-rzeszowie-beda-tez-tansze-5141-00r2kc