REKLAMA

Wicewojewoda wręczyła Medale za Długoletnią Służbę

Wydarzenie, będące uhonorowaniem długoletniej pracy dla sześciu pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy w Bojanowie było okazją do podsumowania dotychczasowej działalności ośrodka.  Następnie odbyło się wręczenie odznaczeń osobom wyróżnionym, wśród których odznaczona Złotym Medalem za Długoletnią Służbę została dyrektor placówki Elżbieta Pistor. W imieniu Prezydenta RP aktu dekoracji dokonała wicewojewoda podkarpacki Jolanta Sawicka.

fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

Państwa  praca wymaga wielkiego poświęcenia, cierpliwości, szacunku do drugiego człowieka. Państwo podajecie tę dłoń z wielkiego serca – tego nie można udawać, tutaj pracują ludzie nieprzypadkowi. To jest dom wielkiej miłości dla osób potrzebujących. Bardzo za Tę pracę Państwu dziękuję – powiedziała wicewojewoda, gratulując oddznaczonym.

fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

 W wydarzeniu, które odbyło się 24 września br.  uczestniczyli Sławomir Serafin, wójt Gminy wraz z pracownikami i przedstawicielami Rady Gminy Bojanów.

fot. Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

Środowiskowy Dom Samopomocy w Bojanowie to działający od 20 lat ośrodek wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Cele, jego działalności jest podnoszenie jakości życia oraz zapewnienie oparcia społecznego osobom mającym trudności z kształtowaniem swoich relacji ze środowiskiem. Zajęcia w ŚDS prowadzone są w formie indywidualnej i grupowej i są dostosowane do potrzeb oraz możliwości psychofizycznych każdego uczestnika.

Źródło: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie

28-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wicewojewoda-wreczyla-medale-za-dlugoletnia-sluzbe-6993