REKLAMA

Wiadukt Tarnobrzeski do remontu. Będzie ok. 1,5 miesiąca utrudnień

RZESZÓW. Urzędnicy miejscy właśnie ogłosili przetarg na remont wiaduktu Tarnobrzeskiego znajdującego się w rejonie Galerii Rzeszów.

To właśnie przy okazji budowy wspomnianej galerii handlowej, odbyły się prace remontowe na wiadukcie Tarnobrzeskim w ciągu ul. Marszałkowskiej. Były one związane przede wszystkim z budową przebicia pod wiaduktem, które połączyło ulice Jabłońskiego i Czarnieckiego.

Prace odbyły się w… 2012 roku. Teraz miasto ogłosiło przetarg na remont wiaduktu.

Prace, które zostały wtedy wykonane w dalszym ciągu objęte są gwarancją – mówi Piotr Magdoń, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. – Przetarg dotyczy remontu wiaduktu, w części, na której wtedy nie odbywały się prace. Chodzi o drobne rzeczy: nawierzchnie chodników, zabezpieczenie barierek przed korozją – wyjaśnia.

Prace będą kosztowały stosunkowo niewiele, bo ok. 200 tys. zł. Będą jednak wiązały się z utrudnieniami dla kierowców. I to sporymi.

Będziemy chcieli ograniczyć utrudnienia dla minimum. Prace powinny zacząć się maju i potrwać około 1,5 miesiąca, czyli w okresie wakacyjnym, kiedy ruch na drogach jest mniejszy– mówi Magdoń.

Oferty w przetargu można składać do 17 kwietnia do godziny 9:45.

 

źródło: tvpodkarpacie.pl

źródło: tvpodkarpacie.pl

07-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)