REKLAMA

Weekend w Rzeszowie i utrudnienia w ruchu drogowym

RZESZÓW. Już w ten weekend odbędzie się w Rzeszowie Puchar Europy w Kolarstwie Ręcznym. W związku z tym przewidziane są utrudnienia w ruchu drogowym. policja

Jak informuje Podkarpacka Policja, zamknięte zostaną niektóre ulice, którymi przebiegać będą trasy kolarskie. W sobotę i w niedzielę zamknięte dla ruchu zostaną: ulica Rejtana od ulicy Kopisto do ulicy Lwowskiej (po stronie bazaru przy ul. Dołowej). Będą nią przepuszczane tylko autobusy prawym pasem ruchu. Na ulicy Lwowskiej od skrzyżowania z Rejtana do Ronda Pobitno oraz na ulicy Armii Krajowej od ronda do skrzyżowania z ulicą Niepodległości zamknięte będą prawe pasy na prawej jezdni. Zamknięta będzie ulica Niepodległości w kierunku ulicy Rejtana oraz ulica Kopisto. Strat zawodników nastąpi o godz. 9.30 jednak już wcześniej wymienione ulice zostaną zamknięte dla ruchu.

Ruch ulicą Rejtana w kierunku od ul. Lwowskiej do ul. Powstańców Warszawy będzie odbywał się normalnie. Jedynie na skrzyżowaniu z ulicą Kopisto policjanci będą przepuszczać kierujących sukcesywnie pomiędzy kolejnymi zawodnikami. Przejazdy kolarzy zakończą się o godz. 12.30. Po usunięciu zabezpieczeń ruch zostanie przywrócony do normalnego stanu. Wyłączenia ulic spowodują utrudnienia w ruchu dlatego apelujemy do kierujących o wybieranie w miarę możliwości tras alternatywnych oraz o zachowanie szczególnej ostrożności. W rejonie gdzie będą zamykane ulice nad ruchem kołowym czuwać będą policjanci drogówki, zapewniają Policjanci.

źródło: Podkarpacka Policja

12-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

weekend-w-rzeszowie-i-utrudnienia-w-ruchu-drogowym