REKLAMA

We wtorek utrudnienia na drodze w Nienadówce

RZESZÓW. We wtorek mieszkańcy Nienadówki będą protestować, blokując drogę krajową 19 w godzinach południowych. Drogę tą  można  będzie jednak  ominąć. 

policjant2

 

ZDJ.: KWP

Jak podaje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, we wtorek w Nienadówce planowany jest protest mieszkańców. Protestujący w godzinach od 12.00 do 12.30 będą chodzić przez przejście dla pieszych w centrum Nienadówki, blokując drogę krajową nr 19 relacji Rzeszów – Lublin. Kierowcy samochodów osobowych będą mogli skorzystać z objazdów.

 

Jadący od strony Rzeszowa  będą mogli ominąć blokadę skracając w Jasionce w kierunku Głogowa Małopolskiego i dalej przez Raniżów do Sokołowa Małopolskiego lub skręcając w Wólce Podleśnej dojechać do drogi Łańcut – Sokołów Małopolski. Jadący do Rzeszowa z kierunku Lublina powinni w Sokołowie Małopolskim skręcić na Raniżów i Głogów Małopolski lub w kierunku Łańcuta. Na objazdy kierować będą policjanci. Kierowcy pozostałych pojazdów będą musieli czekać na zakończenia protestu.

Źródło: KWP

07-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

we-wtorek-utrudnienia-na-drodze-w-nienadowce