REKLAMA

WAŻNE! Dzisiaj zamkną drogę krajową nr 4 w Klęczanach

KLĘCZANY. W związku z modernizacją linii kolejowej na odcinku Kraków – Rzeszów i montażu ustroju nośnego pod tor wiaduktu kolejowego w miejscowości Klęczany, w nocy ze środy na czwartek zostanie zamknięta droga krajowa nr 4.

Prace na wiadukcie mają rozpocząć się 8 kwietnia od godz. 22 i potrwać do godz. 4 rano 9 kwietnia br. W tym czasie ruch pojazdów będzie odbywał się wyznaczonymi objazdami.

Od godz. 22 w środę do godz. 4 w czwartek, zamknięty dla ruchu będzie odcinek drogi krajowej nr 4 w Klęczanach w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Zamknięcie drogi związane jest z montażem ustroju nośnego pod tor wiaduktu kolejowego. Na czas trwania prac, ruch pojazdów będzie odbywał się wyznaczonymi objazdami:

  • dla pojazdów do 15 ton wyznaczono objazd drogą powiatową przez miejscowości Przedmieście Sędziszowskie, Olchowa, Będziemyśl, Dąbrowa;
  • dla pojazdów powyżej 15 ton objazd wyznaczono drogą wojewódzką nr 985 relacji Dębica – Mielec, lub autostradą A4, oraz drogą ekspresową S19. źródło: KWP Rzeszów

    policja1

07-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

wazne-zamkniecie-drogi-krajowej-nr-4-w-kleczanach